do przodu i w górę

Blog o bieganiu w damskim wydaniu. Po mieście, po lesie i górach - wszędzie, byle do przodu...i w górę :)

środa, 21 sierpnia 2019

Grasped by a beautiful beast - my 290-mile solo run along the Cornish Coast Path


After my last year's fastpacking trip beyond the Arctic Circle, to the wild Lofoten, this year I chose a completely different place for a running adventure.
Czytaj więcej »
Autor: Ewa 1 komentarz:
Wyślij pocztą e-mailWrzuć na blogaUdostępnij w XUdostępnij w usłudze FacebookUdostępnij w serwisie Pinterest
Etykiety: Kornwalia, multi-stage run, muti-stage race, savetheplanet, SWCP, ultrarunning

W szponach pięknej bestii czyli moje 465 km biegiem dookoła Kornwalii




English version of the report is: HERE 

Po zeszłorocznej wyprawie za koło podbiegunowe na dzikie Lofoty, w tym roku postanowiłam wybrać się na biegową przygodę w zupełnie inne miejsce.  
Czytaj więcej »
Autor: Ewa 4 komentarze:
Wyślij pocztą e-mailWrzuć na blogaUdostępnij w XUdostępnij w usłudze FacebookUdostępnij w serwisie Pinterest
Etykiety: fastpacking, Kornwalia, multi-stage run, relacje z zawodów, SWCP, ultrarunning, wieloetapówka
Nowsze posty Starsze posty Strona główna
Subskrybuj: Posty (Atom)

Z nimi biegam i pĄpuje:

Z nimi biegam i pĄpuje:
run-log.com

Facebook

Popularne posty

Archiwum bloga

  • ►  2024 (1)
    • ►  listopada (1)
  • ►  2023 (2)
    • ►  lipca (1)
    • ►  maja (1)
  • ►  2022 (1)
    • ►  lutego (1)
  • ►  2021 (5)
    • ►  października (1)
    • ►  września (1)
    • ►  lipca (1)
    • ►  czerwca (1)
    • ►  maja (1)
  • ►  2020 (9)
    • ►  listopada (2)
    • ►  października (3)
    • ►  września (1)
    • ►  sierpnia (1)
    • ►  maja (1)
    • ►  lutego (1)
  • ▼  2019 (13)
    • ►  października (2)
    • ►  września (1)
    • ▼  sierpnia (2)
      • Grasped by a beautiful beast - my 290-mile solo ru...
      • W szponach pięknej bestii czyli moje 465 km biegie...
    • ►  lipca (4)
    • ►  maja (2)
    • ►  marca (1)
    • ►  stycznia (1)
  • ►  2018 (20)
    • ►  grudnia (2)
    • ►  listopada (2)
    • ►  października (2)
    • ►  września (1)
    • ►  sierpnia (1)
    • ►  lipca (3)
    • ►  czerwca (2)
    • ►  maja (2)
    • ►  kwietnia (2)
    • ►  marca (1)
    • ►  lutego (1)
    • ►  stycznia (1)
  • ►  2017 (16)
    • ►  grudnia (2)
    • ►  listopada (1)
    • ►  października (1)
    • ►  września (2)
    • ►  sierpnia (1)
    • ►  lipca (1)
    • ►  czerwca (2)
    • ►  maja (1)
    • ►  kwietnia (1)
    • ►  marca (1)
    • ►  lutego (1)
    • ►  stycznia (2)
  • ►  2016 (26)
    • ►  grudnia (2)
    • ►  listopada (1)
    • ►  października (3)
    • ►  września (4)
    • ►  sierpnia (1)
    • ►  lipca (2)
    • ►  czerwca (2)
    • ►  maja (2)
    • ►  kwietnia (1)
    • ►  marca (3)
    • ►  lutego (3)
    • ►  stycznia (2)
  • ►  2015 (28)
    • ►  grudnia (3)
    • ►  listopada (3)
    • ►  października (2)
    • ►  września (2)
    • ►  sierpnia (2)
    • ►  lipca (2)
    • ►  czerwca (2)
    • ►  maja (2)
    • ►  kwietnia (3)
    • ►  marca (3)
    • ►  lutego (2)
    • ►  stycznia (2)
  • ►  2014 (42)
    • ►  grudnia (3)
    • ►  listopada (2)
    • ►  października (3)
    • ►  września (4)
    • ►  sierpnia (3)
    • ►  lipca (2)
    • ►  czerwca (4)
    • ►  maja (5)
    • ►  kwietnia (3)
    • ►  marca (5)
    • ►  lutego (3)
    • ►  stycznia (5)
  • ►  2013 (49)
    • ►  grudnia (5)
    • ►  listopada (4)
    • ►  października (4)
    • ►  września (5)
    • ►  sierpnia (3)
    • ►  lipca (3)
    • ►  czerwca (3)
    • ►  maja (5)
    • ►  kwietnia (4)
    • ►  marca (4)
    • ►  lutego (5)
    • ►  stycznia (4)
  • ►  2012 (47)
    • ►  grudnia (5)
    • ►  listopada (3)
    • ►  października (5)
    • ►  września (4)
    • ►  sierpnia (3)
    • ►  lipca (4)
    • ►  czerwca (5)
    • ►  maja (6)
    • ►  kwietnia (2)
    • ►  marca (4)
    • ►  lutego (3)
    • ►  stycznia (3)
  • ►  2011 (54)
    • ►  grudnia (6)
    • ►  listopada (6)
    • ►  października (4)
    • ►  września (4)
    • ►  sierpnia (3)
    • ►  lipca (2)
    • ►  czerwca (3)
    • ►  maja (5)
    • ►  kwietnia (3)
    • ►  marca (6)
    • ►  lutego (6)
    • ►  stycznia (6)
  • ►  2010 (74)
    • ►  grudnia (6)
    • ►  listopada (6)
    • ►  października (8)
    • ►  września (9)
    • ►  sierpnia (9)
    • ►  lipca (8)
    • ►  czerwca (7)
    • ►  maja (8)
    • ►  kwietnia (5)
    • ►  marca (8)

Współtwórcy

  • Ava
  • Ewa

Tu zaglądam:

  • Run! Bo!
    Ironman Hamburg – kapcie, sztywniutko i walka do końca
    6 dni temu
  • Matkabiega
    Malaga
    3 tygodnie temu
  • Biec Dalej i Wyżej
    Rozciąganie przed i po bieganiu: klucz do lepszych wyników i szybszej regeneracji
    11 miesięcy temu
  • jadłonomia • roślinne przepisy
    Jogurtowy sernik
    5 lat temu
  • radosne tRENowanie
    o tym, jak rozśmieszyłam Boga czyli moja zima AD 2020
    6 lat temu
  • mari-gone-running
    Długie wybieganie w Gdańsku.
    8 lat temu
  • Przebiec maraton - i jeszcze dalej...
    Wpis 454, w którym tak jakby zaczynam od nowa
    8 lat temu
  • Wojtek Staszewski biega
    Do zobaczenia w nowych stronach :-)
    10 lat temu
  • www.suchaszosa.pl
    Od zachwytu po nienawiść - Beskidzki Topór
    10 lat temu
  • Bajkowa Sfora FCI | Hodowla psów rasowych Airedale Terrier
  • Run The World by Katarzyna Gorlo

Etykiety

bieganie (237) trening (74) wspinaczka (62) bieganie po górach (55) zawody (51) ultramaraton (34) maraton (30) góry (29) półmaraton (29) relacje z zawodów (29) kontuzja (25) trail (24) zima (20) fastpacking (19) 10 km (18) dieta (17) ultrarunning (15) windsurfing (13) 5 km (12) wieloetapówka (12) Lofoty (10) muti-stage race (10) buty (9) etapówka (9) multi-stage run (9) trailrunning (9) bieganie z obciążeniem (8) bieganie zimą (8) jura (7) mountainrunning (6) ultra (6) wyprawa biegowa (6) Kornwalia (5) SWCP (5) biegaczki (5) bieganie w górach (5) chorwacja (5) długie wybieganie (5) indywidualny projekt biegowy (5) motywacja (5) życiówka (5) Falenica (4) Hiszpania (4) Madera (4) Tatry (4) buty biegowe (4) choroba (4) kobiety (4) siła (4) smashingpąpkins (4) 100 km (3) Beskid Niski (3) Rzeźnik (3) astma (3) dzieci (3) korona beskidu (3) narty (3) przepisy (3) rower (3) wyprawa (3) ścianka (3) Beskidy Ultra Trail (2) Bieszczady (2) Gazele i Pumy (2) barcelona (2) klub biegowy (2) myki Avy (2) pronacja (2) savetheplanet (2) szafa biegaczki (2) triathlon (2) via valais (2) łemkowyna (2) Alpy (1) Antarktyda (1) BUT (1) Babia Góra (1) Hoka (1) ITBS (1) Szwajcaria (1) Tarifa (1) achilles (1) anemia (1) bieg na orientację (1) bieganie z przeziębieniem (1) bieganie z psem (1) bądźeko (1) czytanie (1) ekologia (1) enduro (1) kettlebell (1) nocny bieg (1) przepisy biegacza (1) race report (1) ratujplanetę (1) sztafeta (1) test plecaka (1) wegekuchnia (1) żelazo (1)

Łączna liczba wyświetleń

Motyw Prosty. Obsługiwane przez usługę Blogger.